POHOD PO ISKRIVI PEŠPOTI: BRNIK-PREDDVOR

UP Tado, d.o.o. organizira pohod po Iskrivi pešpoti: Brnik–Preddvor. S pomočjo strokovnega vodiča boste prehodili del Iskrive pešpoti: Brnik-Mojstrana. Na voljo je tudi nagradni e-kviz. Več o nagradnem e-kvizu si preberite v točki 6.

1. KDAJ BO POHOD IN KJE SE ZBEREMO?
Pohod bo vsako 3. sredo v mesecu. Zberimo se na glavni avtobusni postaji v vašem mestu ob 6. uri.

2. KDO BO VAŠ VODNIK?
Vaš vodnik bo Mel Durić iz UP Tado, d. o. o, Cesta Staneta Žagarja 33, 4000 Kranj (Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola, ŠC Kranj).

3. KATERE TURISTIČNE ZNAMENITOSTI SI BOMO OGLEDALI NA POHODU?
Na pohodu si bomo ogledali naslednje turistične znamenitosti: Repliko Rusjanovega letala – Edo 5 (stari letališki terminal na Brniku), cerkev Marijinega vnebovzetja (Cerklje na Gorenjskem), rojstno hišo Ignacija Borštnika (Cerklje na Gorenjskem), cerkev sv. Štefana (Štefanja gora), cerkev sv. Nikolaja (Možjanca), grad Turn (Potoče (Preddvor)), jezero Črnava (Preddvor), cerkev sv. Petra (Preddvor).

Replika Rusjanovega letala - Edo 5, Letališče Jožeta Pučnika, Brnik
Replika Rusjanovega letala – Edo 5, Letališče Jožeta Pučnika, Brnik

4. KOLIKO ČASA BO TRAJAL POHOD?
Pohod bo trajal približno 5 ur.

5. KOLIKO KILOMETROV BOMO PREHODILI?
Prehodili bomo 18,2 kilometrov.

6. KAJ MORATE REŠITI ZA NAGRADNO ŽREBANJE IN KAKO BO POTEKALO TO ŽREBANJE?
Za nagradno žrebanje morate rešiti kviz: Iskriva pešpot: Brnik-Preddvor Čas žrebanja, ki je napisan na e-strani kviza, je brezpredmeten!

Žrebanje bo vsako 4. sredo na Srednji ekonomski, storitveni in gradbeni šoli, ŠC Kranj. Za nagrado prejmete brošuro: Z različnimi koraki nordijske hoje do užitka.

Z različnimi koraki nordijske hoje do užitka

7. KAKŠNA JE CENA POHODA?
Cena pohoda z vožnjo je 30 €/osebo.

8. KOLIKO OSEB JE LAHKO MAKSIMALNO NA POHODU?
64 oseb je maksimalno število oseb na pohodu.

9. KAKO SE PRIJAVITE NA POHOD?
Izpolnite naročilnico. Pošljite jo na e-poštni naslov: uptado7@gmail.com

VABLJENI!